Kompleksowe rozwiązania w zakresie wycinki/przycinania drzew

Świadczymy szerokie spektrum usług z zakresu wycinki drzew. Zajmujemy się wycinką wszelkiego rodzaju roślin zdrewniałych, również trudnych i niebezpiecznych (nad budynkami, przy cmentarzach, w sąsiedztwie linii energetycznych). Wśród oferowanych rozwiązań jest również cięcie, wywóz oraz utylizacja gałęzi.

 

Zajmujemy się także:

  • wycinką drzew z wykorzystaniem podnośnika koszowego,
  • ścinką sesyjną niezależnie od lokalizacji czy wysokości drzewa,
  • przygotowaniem terenu pod inwestycje budowlane,
  • zmniejszaniem koron drzew,
  • prześwietlaniem koron drzew,
  • eliminacją gałęzi złamanych, chorych i uschniętych,
  • usuwaniem wiatrołomów oraz śniegołomów,
  • frezowaniem pni.

 

Wycinka drzew obejmuje cały Górny Śląsk, a także Dąbrowę Górniczą, Sosnowiec, Będzin oraz Czeladź.

Doświadczona, rzetelna kadra pracowników

Wycinka oraz przycinanie drzew, a także wszystkie prace z tym związane wykonywane są przez doświadczoną kadrę pracowniczą – przeszkolonych alpinistów przemysłowych, posiadających aktualne szkolenie BHP. Posiadamy certyfikat uprawniający do wycinki drzew oraz modelowania zieleni. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z należytą starannością, dokładając wszelkich starań, aby w pełni sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów.

Specjalistyczny, w pełni bezpieczny sprzęt

Wycinka drzew prowadzona jest przy użyciu starannie wyselekcjonowanych rozwiązań, sprzyjających szybkiej, wygodnej, a co najważniejsze bezpiecznej oraz efektywnej pracy – niezależnie od wysokości. Dysponujemy nie tylko niezbędnymi podnośnikami (w tym podnośnikami koszowymi), ale także odpowiednimi, dostosowanymi do charakteru pracy narzędziami: łupiarkami, rębarkami i piłami mechanicznymi. Każde z eksploatowanych urządzeń jest w pełni sprawne oraz regularnie sprawdzane i serwisowane. Ponadto, urządzenia dedykowane do pracy na wysokości posiadają niezbędne certyfikaty, w tym potwierdzający sprawność certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).