Szarman sp. z o.o. to firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku związanego z profesjonalną obsługą inwestycji budowlanych. Znając dobrze specyfikę tego rodzaju inwestycji i towarzyszących im prac, stworzyliśmy firmę, która zajmuje się kompleksową obsługą różnych obszarów związanych z pracami budowlanymi. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które pomogą sprawnie i terminowo przeprowadzić szereg niezbędnych prac. Nasze atuty to przede wszystkim dysponowanie najwyższej klasy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, a także stałe poszerzanie naszej oferty zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Specjalizujemy się przede wszystkim w wynajmie podnośników od renomowanych producentów (szczegółowe informacje o flocie podnośników, jakie są w naszej ofercie, znajdą Państwo w zakładce „Wynajem podnośników”), niezbędnych do przeprowadzenia wszelkich prac wysokościowych (także w halach sportowych). Celem naszej firmy jest zapewnienie najwyższego standardu usługi, dlatego też, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, gwarantując wysoką jakość obsługi oraz satysfakcję naszych Klientów.

Nie ograniczamy się wyłącznie do wynajmu podnośników – w zakres naszych usług wchodzą także inne prace związane z obsługą inwestycji budowlanych. Oferujemy także kompleksowe usługi związane z wycinką drzew, poczynając od właściwej wycinki drzew przez rozdrabnianie i utylizację gałęzi, a na przygotowaniu wyciętych drzew na drewno opałowe kończąc. Więcej informacji o tym obszarze naszej działalności znajdą Państwo w zakładce „Wycinka drzew”.

Szarman sp. z o.o. oferuje także szereg usług związanych z myciem elewacji i kostki brukowej. Zapewniamy czyszczenie elewacji wykonanych z różnorodnych materiałów (od rozmaitych rodzajów tynków przez cegłę klinkierową, kamienie naturalne po siding, beton i panele elewacyjne) z zachowaniem najwyższych standardów usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo także układanie kostki brukowej – oferujemy usługę kompleksową, zapewniając kostkę od renomowanych producentów. Więcej informacji o tej gałęzi naszej działalności znajdą Państwo w zakładce „Mycie elewacji i układanie kostki brukowej”.

Kolejnym obszarem działalności Szarman sp. z o.o. jest produkcja ogrodzeń. Specjalizujemy się zarówno w wykonywaniu ogrodzeń o wymiarach standardowych, jak i przygotowaniu ogrodzeń zgodnych z indywidualnym życzeniem Klienta. Więcej informacji o naszych usługach związanych z produkcją ogrodzeń znajdą Państwo w zakładce „Ogrodzenia”.

W naszej działalności nie ograniczamy się jednak do wymienionych wyżej obszarów – chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, toteż staramy się odpowiadać na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku obsługi inwestycji budowlanych, nieustannie poszerzając naszą ofertę. Naszym celem jest wsparcie w realizowaniu inwestycji budowlanych na najwyższym poziomie, a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas bezcenna.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w odpowęiednich zakładkach. Zachcamy także do składania zapytań – pracownicy Szarman sp. z o.o. z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieją ewentualne wątpliwości. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę oraz terminowość, solidność i rzetelność. Zapraszamy!