Alternatywą dla prac przy użyciu podnośnika są metody alpinistyczne lub, inaczej mówiąc, metody linowe. Alpinizm przemysłowy pozwala na przeprowadzenie szeregu prac z zakresu budownictwa, czyszczenia elewacji i wycinki drzew bez użycia wymienionego wyżej sprzętu elektrycznego bądź spalinowego.

Szarman sp. z o.o. dysponuje zespołem wykwalifikowanych alpinistów, z których każdy został przeszkolony w zakresie BHP, a swoją pracę wykonuje przy użyciu zalegalizowanego sprzętu.

Świadomi charakteru pracy w zawodzie alpinisty przemysłowego oraz związanych z nim niebezpieczeństw, oferujemy nasze usługi alpinistyczne przy poszanowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa pracy. Zespół alpinistów pracujący w Szarman sp. z o.o. wykonuje szeroki wachlarz usług, m.in. wycinkę i przycinanie drzew (posiadamy niezbędne certyfikaty uprawniające do wycinki i modelowania zieleni), montaż reklam oraz odśnieżanie dachów.

Zajmujemy się także myciem okien, elewacji i konstrukcji, jak również myciem i malowaniem dachów i elewacji. W naszej ofercie znajduje się także montaż i malowanie podbitek, montaż rynien i prace budowlane.

Zainteresowanych usługami związanymi z alpinizmem przemysłowym zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy Szarman sp. z o.o.